Recrutare in vederea ocuparii functiei publice de conducere specifice - Sef birou Serviciul Public Politie Locala

Recrutare in vederea ocuparii functiei publice de conducere specifice – Sef birou Serviciul Public Politie Locala

In conformitate cu reglementarile H.G. nr.611/2008 privind organizarea si dezvoltarea carierei functionarilor publici ,cu modificarile si completarile ulterioare, Primaria Jilava organizeaza concurs de recrutare in vederea ocuparii functiei publice de conducere specifice vacante de Sef birou, gradul II, din cadrul Primariei Jilava , Serviciul Public Politie Locala.
Desfășurarea concursului:
Proba scrisă – 23 ianuarie 2018, ora 10.00
Interviul se va susține într-un termen de maximum 5 zile lucrătoare de la data susținerii probei scrise (cand vor fi comunicate data și ora).
Locul de desfășurare: la sediul Primariei Jilava, sos.Giurgiului nr.279,comuna Jilava, Judetul Ilfov.
Dosarele de înscriere vor fi  depuse de  în perioada  19.12. 2017-08.01.2018, în termen de 20 zile de la data apariţiei anunţului în Monitorul Oficial al României, partea a III-a, la sediul sediul Primariei Jilava, sos.Giurgiului nr.279,comuna Jilava, Judetul Ilfov la Biroul Resurse Umane și Administrativ, tel/fax: 0214570115/0214571171, e-mail : primaria_jilava@yahoo.com, persoana de contact Vîlcu Petruța –șef birou Resurse Umane și Administrativ.
Documentele necesare inscrierii in concurs sunt descrise mai jos