Cu ocazia Sărbătorilor de Iarnă, Primăria Jilava a pregătit un eveniment de amploare

Cu ocazia Sărbătorilor de Iarnă, Primăria Jilava și Consiliul Local al Comunei Jilava au pregătit un frumos eveniment
Sâmbătă, pe 21 decembrie, în Parcul Morii din comuna Jilava va avea loc spectacolul intitulat “Magia Iernii”, în cadrul căruia vor cânta: Andreea Bălan, Pepe, Nicole Cherry, Irina Loghin, Morgana și Adi de la Vâlcea.
Concertele vor începe la ora 15.00, iar evenimentul se va încheia cu un spectaculos foc de artificii. Intrarea este liberă.
Primarul Elefterie Ilie Petre: “Sărbătorile de iarnă sunt motiv de bucurie, așa că alături de Consiliul Local am decis să organizăm un frumos eveniment în comuna noastră. Vă aștept pe toți, mâine, de la ora 15.00 să asistați la concertele artiștilor și apoi să vedeți un spectaculos foc de artificii”.

Posted in Anunturi, Anunturi publice.