Informare privind reteaua de apa si canalizare

Saptamana trecuta a fost pusa in functiune un tronson din reteaua de canalizarea de pe strada Ungureni, de la nr.108 pana la nr. 151, in continuarea celui existent.
ℹAstfel, in acest moment, in comuna noastra, canalizarea este functionala pe strazile: Ungureni ( de la primarie pana la numarul 151), Morii, Mierlari ( pana la intersectia cu Odai), Garii ( de la Sos. de Centura pana la Bumbacarie)
Va reamintim ca reteaua de apa potabila este functionala pe: strada Garii (inclusiv cartierul Gloria), Odai, Morii, Mierlari, Ungureni (pana la nr 170), Tineretului, 23 august, Salcamilor, Giurgiului ( de la Primarie pana la intersectia cu soseaua de Centura, pe ambele parti).
Pentru actele necesare si pentru alte informatii puteti suna la tel: 0739390450, Robert Voicu, responsabil desemnat pentru Jilava din partea Apa- Canal- Ilfov.

Posted in Anunturi, Anunturi publice, Informatii publice, Sv. public de apa si canalizare.